Turpal Palet ile Yüksek Kalite, Düşük Maliyet

Lisanslı bir palet üreticisi olan Sonçağ tarafından üretilen Turpal paletler sektörde ‘’market paleti’’ olarak da bilinmekte. Türkiye’de geliştirilen bir palet türü olan Turpal palet kullanım olarak verimli, kaliteli ve uygun maliyetli bir ürün.

Perakende sektöründe çok tercih edilen Turpal paletler A101, BİM ve Migros gibi sektör öncülerinin en çok kullandığı ürünlerin başında geliyor. Sonçağ Palet’in müşteri taleplerine göre hazırladığı bu paletler özellikle market zincirlerinin iş yükünü azaltmakta aktif olarak rol alıyor.

Perakende sektöründe yer alan ve kullandığı paletlere yüksek maliyet ödemek istemeyen, ancak paletlerde yüksek kalite standartları arayanlar için Turpal palet en akılcı çözümlerden biri. Market ya da süpermarket paletleri içerisinde en makul çözüm olan Turpal palet sahip olduğu farklı ölçü seçenekleriyle market zincirlerinde uygun fiyatlı, kesin çözüm.

Yüzde yüz yerli üretim olan Turpal paletler market veya süpermarketlerde tercih edilen hem en dayanıklı hem de en kaliteli palet çeşididir. Sonçağ Palet deneyimi ile size sunulan market paleti ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz.