Sonçağ üretimi sıfır paletler

Sonçağ Palet ürün yelpazesinde “Sonçağ üretimi sıfır paletler.” olarak adlandırılan üretimleriyle, sektörün taşıma ve depolama alanındaki tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi ilke olarak kabul eden Sonçağ işletmesi, yoğunlukla kullanılan palet modellerinde ve CP, yani Kimyasal Paletler ve SMART, yani RFID Barkot etiketi barındırabilen akıllı palet teknolojilerini de ülkemizin lojistik ürün yelpazesine sunmayı başarmıştır.

Sektöründe lider kuruluş olma yolundaki iddiasını her geçen gün yenileyen ve üretimlerinde kullandığı tüm proseslerde doğaya zarar vermeme düşüncesini ön planda tutan Sonçağ Palet işletmesi, sıfır palet üretimlerinde verdiği geri dönüşüm ve bakım onarım ile tekrar kullanıma alınabilen ürünler sunma avantajlarıyla öne çıkmaktadır.

Sonçağ SIFIR PALETLER, sektörün yoğun kullanımına orantılı olarak, genellikle 5 değişik model ve ebat ile üretilmektedir. Bunlar; aşağıdaki ebatlarında olan modellerdir. Yoğun talep gören bu ölçülere sahip palet modellerinin yanı sıra, müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına yönelik model ve ebatlarda da üretim yapan Sonçağ işletmesi, aşağıda sunulmuş geniş ürün seçenekleriyle de pazarda yerini almaktadır.